گسترابزار دقیق نیک آرمان کاوش( آرمان کنترل)

تعمیر تخصصی پمپ های وکیوم و خلاء دستگاههای آزمایشگاهی

تعمیر تخصصی پمپ های وکیوم و خلاء دستگاههای آزمایشگاهی

تعمیرات انواع دیافراگم و پمپ های وکیوم و خلاء دستگاههای آنالایزر و آزمایشکاهی THOMAS - KNF - BOHLER

اطلاعات تامین کننده

گسترابزار دقیق نیک آرمان کاوش( آرمان کنترل)

مشهد

تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، صادر کننده، خدمات

ترانسمیترهای فشار، سنسورهای ویبره، ترموکوپل - PT100، سنسورهای وزن، سنسور دما، اندازه گیری جریان، اندازه گیری رطوبت، اندازه گیری سطح، اکچریتور و کنترل ولو، آنالایزر، پنوماتیک، هیدرولیک

توضیحات خدمت

تعمیرات انواع دیافراگم و پمپ های وکیوم و خلاء دستگاههای آنالایزر و آزمایشکاهی
THOMAS - KNF - BOHLER

این شرکت آمادگی خود را جهت تعمیرات تخصصی انواع پمپ های وکیوم و خلاء دستگاههای آنالایزر گاز و تجهیزات پزشکی ، به صورت صددرصد تضمینی اعلام مینماید.

پمپ های وکیوم یا خلاء آزمایشگاهی که بیشتر در دستگاههای آنالایزر و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی مورد استفاده قرار میگیرند ، با مکش از یک طرف ( سمت ورودی پمپ ) باعث ایجاد فشار منفی و با دمش از طرف دیگر ( سمت خروجی پمپ ) باعث ایجاد فشار مثبت میشوند.

ولی به علت نوع طراحی و کاربرد آنها ، از این پمپ ها جهت تولید فشار منفی و ایجاد خلاء یا وکیوم استفاده میشود.

به علت ایزوله بودن این پمپها نسبت به هوای آزاد ، اغلب این مدل پمپ ها در دستگاههایی که احتیاج به خلاء کامل دارند استفاده میشوند.

فشار تولیدی منفی بعضی از این پمپها تا منفی یک بار (خلاء کامل ) نیز میرسد که به نوبه خود از های تکنولوژی برخوردار هستند .

در بعضی از دستگاهها مخصوصا گازآنالایزرها به علت دائم کار بودن این پمپها ، عموما دیافراگم پمپ معیوب میشود .که خوشبختانه شرکت آرمان منترل با ساخت و جایگزین کردن این دیافراگم ها قادر به تعمیر پمپ میباشد.

در پمپ های مدل پرسی به علت یک تیکه بودن قاب دیافراگم ، دسترسی به دیافراگم بسیار دشوار است که خوشبختانه این شرکت قادر به تعمیر اینگونه پمپها نیز میباشد .

از آنجایی که قیمت خرید پمپ های وکیوم و خلاء بسیار گران و در حد چند میلیون تومان میباشد ، از اینرو تعمیر آنها بسیار مقرون به صرفه و دارای توجیه اقتصادی میباشد .

تماس با تامین کننده
ارسال پیام به شرکت

دریافت جدیدترین و مهمترین اخبار شرکت ما

اطلاعات تماس شما برای مقابله با هرزنامه در اینترنت منتشر نمی‌شود و تمامی پیامک‌ها از طریق پارس‌سنتر به سفارش اعضاء سایت برای شما ارسال می‌شود. اطلاعات ارسال شده به صورت پیامک، شامل آخرین محصولات و اطلاعات در مورد موضوع یا شرکت انتخاب شده می‌باشد.